destek@sigortasepeti.com
0 216 574 0 444
 Demir Hayat

Demir Hayat

1993’de Türk Sigorta sektörüne insan odaklı, memnuniyeti ön planda tutan kaliteli bir hizmet yaklaşımı ile demir hayat kuruluşu başlamıştır. 1995’de bu kuruluş çalışmaları tamamlanmış ve Hayat, Hastalık ve Ferdi Kaza Sigortalarında ruhsatlarını alarak faaliyete başlamıştır. İlk Demir Hayat Sigorta A.Ş. olarak acentesini kurmuştur.

Ocak ayının 2002 yılında Demir Hayat Sigortanın “İyi Günler Diler” sloganının telif haklarını alarak, sloganını resmi olarak beyan etmiştir. 2006 yılının Temmuz ayında sigortalı sayısının 100.000 üzerine çıkararak Demir Hayat Sigortası olarak büyümeye devam etmiştir. 2013’ün Aralık ayında Kurumsal sağlık sigortalarına hizmet veren Kurumsal Verimlilik Departmanını kurarak kurumsal yapısını daha da güçlendirmiştir.

Günümüzde Demir olarak değerli sigortalılara, çalışanlara, iş ortakları olan acentelere ve Türkiye’ye yayılan 1600’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Verilen her hizmette sigortalıların yaşam kalitesini ve memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedirler.