SigortaSepeti Nedir?

2006 yılından beri, sigorta sektöründe acente olarak faaliyeti gösteren şirketimiz, bireysel ve kurumsal sigortacılık konusunda uzman ekibiyle profesyonel olarak destek vermeye devam etmektedir. SigortaSepeti markası ile Türkiye genelinde hizmet veren acenteliğimiz, 28 sigorta şirketinin acenteliğini yapmaktadır.
Oto kaza, yangın, sağlık, mühendislik, nakliyat ve diğer tüm branşlarda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz;

Türkiye’de sigortacılık bilincinin arttırılması ve sigortalıların daha nitelikli hizmet almasını sağlamak inancı ile hizmet vermekteyiz. Sigortacılığın ülkemizde layık olduğu yere taşımak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürme amacındayız.
Temsil ettiğimiz şirketler, iş ortaklarımız ve sigortalılarımızın memnuniyeti temel alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz..

Misyonumuz;

Hizmet kalitemizi sürekli yükselterek ve geliştirerek, gerek temsil ettiğimiz şirketlerimizin ve gerekse sigortalı ve paydaşlarımızın beklentilerine en iyi şekilde destek verme hedefimizdir. Bilişim ve insan kaynakları yatırımlarımız ile sürekli gelişme ve büyüme göstererek, sektöre öncülük edecek şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
SigortaSepeti’nin bir parçası olabilirsiniz. Acente şubeliği için başvurun!

SigortaSepeti Şubeliği Nedir

Uzman sigortacı kadromuz ve yazılım altyapımız ile seçkin ve aktif SigortaSepeti şubesi olabilirsiniz. Kurumsal ve dinamik yapımız daima dinamik kalmayı sürdürmektedir.

Kasko

Trafik Sigortası nasıl ki, karşı tarafa olan sorumluluğumuzu güvence altına alıyor ise kasko sigortası da kendi aracımızı güvence altına almaktadır.

Detaylı Bilgi

Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası Türkiye'deki bütün motorlu araç sahiplerinin trafiğe çıkmadan önce yaptırması gereken sigortadır. Trafik Sigortanızı yaptırmayı unutmayın.

Detaylı Bilgi

Hayat Sigortası

Bireylere çalışma hayatı sonrası, emeklilik döneminde ek kazanç sağlayan tasarruf sistemidir. İnsanların hayatı boyunca karşılaşabilecekleri durumları teminat altına alır.

Detaylı Bilgi

Sağlık Sigortası

Özel hastanelerde nitelikli tedavi seçenekleri ile özel veya tamamlayıcı sağlık sigortası ile kendinizi ve aile bireylerinizi teminat altına alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Konut / Ev Sigortası

Eşya ve Konut Sigortası ile kendi evinizi güvence altına alacağınız gibi satın alacağınız ek teminatlar ile ailenizi ve komşularınızı güvence altına alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

DASK (Zorunlu Deprem Sigortası)

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve deprem sonucu meydana gelen hasarların poliçede belirtilmiş limitlerle nakit olarak karşılamaktadır.

Detaylı Bilgi

İş Yeri Sigortası

İş yeri sigortası ile işyerinizde yaşanacak tüm risklere karşı emtianızı, makine parkurunuzu ve personellerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Bireysel Emeklilik (BES)

Ek harcamalarınızı rahatça karşılayabileceğiniz, artan birikimlerinizle hayallerinize daha kolay ulaşabileceğiniz bir emeklilik sistemi.

Detaylı Bilgi