özel ve tamamlayıcı sağlık sigortası

özel hastanelerde nitelikli tedavi seçenekleri ile özel veya tamamlayıcı sağlık sigortası ile kendinizi ve aile bireylerinizi teminat altına alabilirsiniz.

özel ve tamamlayıcı
sağlık sigortaları

Özel Sağlık Sigortası, satın alacağınız sadece yatarak ya da hem yatarak hem ayakta tedavi teminatları ile kendinizi ve aile bireylerinizi özel sağlık sigortası ile Türkiye’nin en seçkin hastanelerinde güvence altına alabilirsiniz.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde sadece yatarak ya da hem yatarak hem ayakta tedavi seçenekleri ile özel sağlık sigortasından çok daha uygun fiyata kendinizi ve aile bireylerinizi teminat altına alabilirsiniz.

Primler; sigortalıların yaşı, cinsiyeti, ikamet adresleri, ürün kapsamı, performansı, “Sağlık Hizmet Tarifesi”nde yapılan değişiklikler, sağlık kurumlarının fiyatlarında yapmış olduğu değişiklikler, ürünlere özel olarak belirlenmiş indirimler gibi kriterler çerçevesinde belirlenmektedir.

Ülkemizde sağlık sigortaları için sigorta yaş sınırı üst limiti genelde 55 yaştır. Sadece bir sigorta şirketinde 80 yaş tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü mevcuttur. 

Uzmana Danışın!

Özel ve Tamamlayıcı Sağlık sigortaları ile ilgili uzman sigortacı ekibimizden teknik destek alabilirsiniz